603 379 402

Zajmujemy się organizacją konferencji, kursów i warsztatów praktycznych głównie z dziedzin rozrodu koni – m.in.

– regularne coroczne warsztaty z inseminacji i rozrodu klaczy

– międzynarodowe konferencje dot. rozrodu klaczy ‘PolSki CPD’ prowadzone przez prelegentów z całego świata

jak i konferencje z zakresu ortopedii koni z francuskim profesorem Jean-Marie Denoix.

Warsztaty praktyczne są najbardziej poszukiwaną formą doskonalenia zawodowego przez lekarzy weterynarii, niestety nie często zdarzają się takie, z których wychodzimy rzeczywiście bogatsi o nowe umiejętności. Podstawą sukcesu jest kadra szkoląca.

Staramy się w jak najlepszy i najciekawszy sposób przekazać całą wiedzę naszym kursantom i uczestnikom wszystkich organizowanych przez nas warsztatów i konferencji.

dr n. wet. Sylwester Zając wieloletni pracownik kliniki koni przy SGGW w Warszawie, nauczyciel akademicki obdarzony dużym talentem dydaktycznym, ale przede wszystkim lekarz praktykujący zajmującym się z pasją rozrodem koni, twórca banku nasienia ogierów.

lek. wet. Waldemar Kalinowski doświadczony praktyk którego wrodzonej skromności nie należy dać się zwieść, ponieważ doktor doskonale znany jest większości hodowców koni na południ Polski oraz u naszych południowych sąsiadów; był odpowiedzialny za utworzenie i pracę laboratorium pobierania i mrożenia nasienia ogierów w Żywcu;

lek. wet. Jarosław Buczyński praktyk z krwi i kości prowadzący prywatną działalność i nadzorujący stadninę koni w Walewicach zajmujący się głównie rozrodem koni, prawdopodobnie najbardziej doświadczony w Polsce lekarz w dziedzinie inseminacji nasieniem mrożonym.

EnglishFrenchPolandRussia